Sponsorlar

mutasyon-prekast-logo-koyu-200x61-1 (1).

MUTASYON PREKAST

ALTIN SPONSOR

20 yılı aşkın inşaat sektöründeki deneyimiyle ülkemize katma değer katan Mutasyon Prekast, yaratıcılığın değerini bilen, genç, dinamik ve çözüm odaklı ekibiyle sıradanlaşmış dış cephe görüntülerine karşı, tasarımda sınırları kaldıran çözümler sunmayı hedef edinmiştir. Bu hedefle sadece üretici firma olmaktan çıkan Mutasyon Prekast, ürün çeşitliliği ile projelerinizde çözüm ortağınız olmayı amaçlamaktadır.

Betonun gücünü mimari yaratıcılıkla birleştirmek, kaliteli, yenilikçi, farkındalık yaratan projeler ortaya koymak Mutasyon Prekast iş birliğiyle artık mümkün.  2000 yılında kurulan şirket, 2013 yılında üretim ve yönetim olarak İstanbul’a taşınmış olup burada uyguladığı projelerle etrafında fark yaratan detaylar, AR-GE ‘ye verdiği önemle kendini geliştiren bir yapıyla devam etmektedir.

DELTA_Dorken Sistem_logo.jpg

DÖRKEN SİSTEM

GÜMÜŞ SPONSOR

Dörken Sistem A.Ş., Avrupa’nın yapı malzemeleri üretiminde lider Alman şirketi Dörken GmbH & Co. KG ile Erdem Holding arasında 4 Şubat 2005 tarihinde imzalanan ortak girişim anlaşması sonucu Nisan 2005 tarihi itibariyle kurulmuştur.

 

Dörken Sistem A.Ş., faaliyetlerine Dörken'in “Delta” markası ile ürettiği çatı, cephe ve temeller için su yalıtımı ve drenaj sistemlerini Türkiye pazarına sunarak başlamıştır. 2006 yılı itibariyle Kocaeli İzmit’te bulunan fabrikasında Dörken’in “Delta” markası ile “temel duvarları drenaj levhası” üretimine başlanan Dörken Sistem, yapılan yatırımlarla üretim ağını geliştirmektedir. 

sandeco logo türkçe.jpg

SAN DECO

GÜMÜŞ SPONSOR

Yüzde 100 yerli sermayeye sahip Türkiye’nin ilk efekt boya üreticisi San Deco, kimya sanayindeki faaliyetlerine 1965 yılında başladı. İç ve dış cephe boyaları ile sıva üretimi yapan kuruluş, 90’lı yıllarda gelişmiş pazarlar ile sektörü yönlendiren son tüketici beklentilerini dikkate alarak Ar-Ge ve üretimde dekoratif segmentte yer alan efekt boya üzerine yoğunlaştı.

 

San Deco, Kocaeli Gebze ve Cezayir’de toplam 11 bin m² alana kurulu 29 bin ton üretim kapasitesine sahip 2 tesisinde, gelişen teknolojinin tüm yeniliklerini üretim süreçlerine entegre etti. Büyüme ve üretimde insan ve çevreyi merkeze alarak “Ortak Gelecek” anlayışını benimseyen San Deco, insan sağlığı ve çevre korumada TSE ve A+ gibi ulusal ve uluslararası üst düzey standartları uyguladı.

  • Instagram

©2020 by Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri

Meşrutiyet Mah. Ebe Kızı Sok. Sosko İş Hanı No:16B/40 Şişli-İstanbul Türkiye | altincekul@yapikatalogu.com | +90 212 233 42 50