top of page

Firmalar Neden Yarışmalı?

Türkiye’de yapı sektöründe faaliyet gösteren kurum, kuruluş ve kişilerin bilgi birikimleri ve yenilikçi ürün ve teknoloji geliştirme çabaları ve fikirleri, yapı sektörünü ALTIN ÇEKÜL sayesinde uluslararası alanda rekabet edebilir seviyeye getirir.


“ALTIN ÇEKÜL”; tasarım, üretim, pazarlama, uygulama ve kullanım aşamalarına ilişkin gerekli Ar-Ge altyapısının geliştirilmesini ve yenilikçi bir bakış açısı ile tüm aşamaların bütünsel ele alınmasını önemseyen tüm firmalar için ortak bir platform sağlar.


“ALTIN ÇEKÜL” ödüllerini kazanan firmalar, ürünlerini, hizmetlerini ve projelerini, 1991 yılından bu yana verilen sektörün “en prestijli” ödülünün marka değeri ile taçlandırmış olur, marka bilinirliği artar, marka imajı kalifiye bir platform çizgisiyle özdeşleşir.


Ticari bir ürüne henüz dönüşmemiş, araştırma ve geliştirme safhasındaki katılımcılar için “ALTIN ÇEKÜL”, sektörde bilinirlik kazanma, iletişim ağlarını geliştirme ve ürünlerinin uluslararası boyutlarda tanınır olması için büyük bir iletişim gücü sağlamış olur.


YAPI KATALOĞU, yıllık medya ve tanıtım gücüyle ödül programını desteklemek ve duyurmak için çalışır.


Sosyal medyada takipçilerle daha interaktif bir ilişki kurulmuş olunur.


Firmaların “Geleceğin Mimarları”na markalarını tanıtma şansları artar.


Yayın ortaklıkları sayesinde, firmalara hem yerel, hem global mecralarda tanıtım şansı sağlanır.


Firmalara yarışma sonunda yayımlanacak YAPI KATALOĞU MALZEME KİTABI 2024’te yer alma imkânı sağlanır.

_GRK1712.JPG
bottom of page