Başvuru

Başvurmak için izlemeniz gereken adımlar:

1- Doküman İndirme butonundan şartnameyi ve kategori listesini indirin. Şartnamenin ıslak imzalı taranmış PDF formatını formun sonunda yüklemeniz gerekecek.

2- Ödeme yaptığınıza dair dekontun/e-dekontun hazır olduğuna emin olun. Bu dekontu da formun sonunda yüklemeniz gerekecek.

3- Başvurduğunuz kategoriye başvurusunu yaptığınız ürünün https://www.altincekul.com/katilimcilardan-istenenler linkinde belirtilen zorunlu belgelerin, dokümanlarının, görsellerinin ve varsa tanıtım videosunun yüklenmeye hazır olduğuna emin olun.

4- Patent belgesi / ürün tescil belgesinin (Ürünün size/firmanıza ait olduğunu kanıtlayan belge.) kesinlikle yüklendiğine emin olun. 

5- Başvuru formunun zorunlu alanlarının tamamını doldurarak başvurunuzu tamamlayın.

6- https://www.altincekul.com/katilimcilardan-istenenler linkinde yer alan zorunlu belgelerin iletilmesi gerekmektedir. Zorunlu belgesi eksik olan ürünler değerlendirme dışı tutulacaktır.

*Aşağıdaki "Başvuru Kiti" butonundan başvurunuzu tamamlamak adına gerekli olabilecek dokümanları indirebilirsiniz. Daha sonra başvuracağınız kategoriye ait form sayfasına gitmek için ilgili linke tıklamalısınız.

Yapıda İnovatif Ürün, Yeşil-Sürdürülebilir Ürün ve Fikir Ödülü Kategorileri İçin Başvuru Formu

Pazarlama Ödülü Kategorisi İçin Başvuru Formu

  • Instagram

©2020 by Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri

Meşrutiyet Mah. Ebe Kızı Sok. Sosko İş Hanı No:16B/40 Şişli-İstanbul Türkiye | altincekul@yapikatalogu.com | +90 212 233 42 50