top of page

Katılım Şartları

Türkiye’de yapı malzemesi üreten / temsil eden / ithal eden firmalar, ticari ürüne henüz dönüşmemiş safhada olan fikirler, pazarlama projeleri, mimari projeler, vb. ilgili kategorilerde yer alan ürünler “ALTIN ÇEKÜL”e başvurabilir.

 

Bir firma/kişi birden fazla ürünle farklı kategorilerde yarışma hakkına sahiptir.

 

Katılım sağlayan firma/kişi belli bir ürün grubu veya koleksiyondaki tek bir ürün ile katılmak zorundadır.

“Yapıda Yenilikçi Ürün” kategorisinde değerlendirilen ürün ya da hizmetin bir yapım sürecinde yer alması gerekmektedir. Ürün kullanılıyor olmalı ve uygulanarak yapı bünyesinde fiziken yer almalıdır.

 

Şartnamede belirtilen “Katılımcılardan İstenen Bilgi ve Belgeler”, Seçici Kurulun değerlendirmesinde katılım şartlarına uygunluklarıyla birlikte birer kriter olacaktır.

 

Başvuruda bulunan firma, değerlendirme aşamasında ve sonrasında “ALTIN ÇEKÜL”den çekilme hakkına sahip değildir. Firma çekilme talebini bildirmesi halinde dahi sonuçların açıklanmasına izin verdiğini kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

 

Katılım sağlayıp ödeme yapan firmalara hiçbir durumda para iadesi yapılmayacaktır.

Erken Dönem Başvuru : 800- TL + KDV

Normal Dönem Başvuru : 1000- TL + KDV

Geç Dönem Başvuru : 1300- TL + KDV

 

Ücretler ürün başınadır.

 

YAPI KATALOĞU’na üye olmayan firmaların www.yapikatalogu.com’da yarışmaya katıldıkları ürün/ürün grubu, 2 adet farklı ürün ve 1 adet proje ile firma sayfalarının açılması* zorunludur ve bu kapsamda başvuru ücretine ek olarak firma başına 2000- TL + KDV bedel talep edilecektir.

 

*Bu firma sayfası açılışı bir YAPI KATALOĞU üyeliği değildir.

bottom of page